/ 

O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Stavebniny ASTRA, firma se sídlem v Jablonci nad Nisou, působí na trhu od roku 1991. Od svého vzniku prošla prudkým rozvojem a ze stavebnin místního významu se stala jedním z nejvýznamnějších prodejců stavebních materiálů v Libereckém kraji.

Firma nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů od základů po střechu, včetně odborného poradenství a dopravy.

Od 1.4.2014 jsme součástí evropské sítě BigMat. Vstupem do této evropské sítě jsme nyní schopni poskytnout zákazníkům ještě širší spektrum stavebních materiálů za bezkonkurenční ceny.

Součástí Stavebnin ASTRA je také realizační středisko, které se zabývá realizacemi konkrétních zakázek a dalšími drobnými stavebními pracemi.     

Zákazník si zde může nakoupit veškerý potřebný materiál na jednom místě, a pokud má zájem, tak mu Astra zajistí i dopravu nakoupeného zboží včetně nakládky. Většinu materiálů, jako například hrubý stavební materiál apod., si mohou klienti odvézt hned, protože je vždy skladem. Nestandartní zboží objednáme a dodáme v nejkratším možném termínu.

Pokud chcete vědět víc, stavte se na prodejně Stavebnin ASTRA v Jablonci nad Nisou, kterou najdete na adrese Nádražní 25, hned naproti hlavnímu vlakovému nádraží. Na stejném místě, v 1. patře areálu Stavebnin Astra, je již zmiňované koupelnové centrum.

 

V případě zájmu zajistíme i realizaci Vaší stavby sesterským střediskem AstraMont.

Sortiment

Služby

ASTRA SLUŽBY NAVŠTIVTE TAKÉ

Logo ASTRA koupelnyLogo ASTRA MontLogo ASTRA autosalon

aktuality

sortiment

provozovny

kontakty

 

služby

fotogalerie

pracovní příležitosti

Webdesign & developed by 5Q.