/ 

Služby

SLUŽBY

  • na jednom místě v Jablonci n.N. nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu
  • nabízíme poradenství s výběrem nejvhodnějších materiálů
  • doporučíme Vám technologické řešení
  • připravíme kompletní cenovou nabídku pro Vaši stavbu
Dodávka Jednání Kalkulačka
Doprava Poradenství Zpracování rozpočtu a cenových nabídek
Samozřejmou službou pro zákazníka je doprava zakoupeného materiálu přímo na stavbu. Pro tento účel je firma vybavena dostatkem odpovídajících dopravních prostředků – od malé dodávky pick up až po soupravu s nosností 24 tun.

Nákladní vozidla jsou vybavena zvedacími mechanizmy, tak aby bylo usnadněno skládání materiálu a jeho uložení na místo dle přání zákazníka. Při větších zakázkách probíhá doprava přímo z výrobního závodu až na stavbu a zdarma.
V rámci svých služeb poskytuje firma poradenskou činnost v následujících oblastech:

  • Fasádní zateplovací systémy
  • Střešní konstrukce a pláště
  • Koupelny - včetně zpracování graf.návrhu

Naši odborníci v případě zájmu provedou prohlídku stavby, navrhnou vhodné řešení, popř. i zpracují rozpočet a zajistí dodávku materiálu ze sortimentu stavebnin ASTRA. Je možné i provádění dozoru nad realizací.
Patří k automatickým činnostem všech pracovníku odbytu. Na základě poskytnutých podkladů (výkaz výměr, projektová dokumentace…) provedou naši pracovníci výpočet spotřeby materiálu a zpracují na něj cenovou kalkulaci s nejvhodnější alternativou dodávky (sklad ASTRA, výrobce…). V případě větších ucelených dodávek přímo od výrobce je doprava materiálu na stavbu zdarma.

Pro kalkulace cen je firma vybavena odpovídající výpočetní technikou s programovým vybavením např. na kalkulace komínů Schiedel, střešních krytin Bramac apod.
Více Kontakty
ASTRA SLUŽBY NAVŠTIVTE TAKÉ

Logo ASTRA koupelnyLogo ASTRA MontLogo ASTRA autosalon

aktuality

sortiment

provozovny

kontakty

 

služby

fotogalerie

pracovní příležitosti

Webdesign & developed by 5Q.