Barvy a laky

SORTIMENT > Barvy a laky

Caparol

Caparol je Váš partner – kompletní sortiment barev, inovace a propracovaná podpora prodeje. Odlište se od konkurence s našimi novými produkty, které vychází ze současných potřeb, moderních technologií, odborností a vývoje šetrného k životnímu prostředí. Tak pracujeme společně pro budoucnost.

Caparol Vás podpoří při realizaci vašich projektů - s odbornou pomocí a těmi správnými produkty. Zda pracujete na nových projektech, rekonstrukcích, na řešeních energetických úspor nebo designu: Vaše tvůrčí svoboda je naše poslání. 

Caparol nabízí množství možností. Ukazuje, jak nejlépe může být Vaše přání realizováno. Ať už jde o Váš nový dům, renovaci bytu, energeticky úsporná řešení nebo ochranu památkových objektů. Najdeme pro každou Vás správné produkty a navíc se můžete inspirovat realizovanými projekty. 

Skupiny Caparol nabízí svým zákazníkům výrobky a služby, které mají za úkol co nejlépe utvářet a chránit obytné místnosti a životní prostor.

Úspěchy skupiny firem Caparol spočívají především na třech základních pilířích:

1. Kvalita

2. Šíře sortimentu 

3. Výtvarná kompetence 

 


Detecha

DETECHA, chemické výrobní družstvo je tradiční český výrobce nátěrových hmot a působí na trhu od roku 1954.

Vyrábí barvy na beton, kov, dřevo a ostatní doplňkové výrobky. Značky jako Izoban, Epoxyban, Superkov a Karbolineum extra mají na trhu své neodmyslitelné místo.

Vyznačují se vysokou kvalitou, příznivou cenou a výbornými užitnými vlastnostmi. Pracují s nimi jak hobby zákazníci, tak i specializovaní řemeslníci.

Objekty natřené barvami z Detechy jsou vidět po celé české republice. Patří k nim moderní novostavby, renovované historické objekty i památky lidové architektury. Příkladem může být chata Libušín na Pustevnách a další reference na www.detecha.cz.


HET

významná ryze česká výrobní společnost v oboru vodou ředitelných a rozpouštědlových nátěrových hmot. Ve výrobním programu naleznete komplexní portfoliu produktů pro každodenní profesionální i kutilské aplikace, stejně jako široký výběr speciálních výrobků určených pro velmi specifická a netradiční použití. Sortiment tvoří interiérové malířské barvy, fasádní barvy, tónovací barvy, penetrační nátěry, tenkovrstvé omítky, barvy na dřevo, kov a beton, lazurovací laky, tmely, štuky a další související výrobky stavební chemie.

Krédo společnosti: „Neustále se zlepšovat“

Společnost HET vznikla v roce 1991 tzv. „na zelené louce“. Během uplynulých let se dokázala ve svých hlavních komoditách vyšplhat na pozici dvojky na českého trhu. Kromě stále silnějšího domácího postavení také úspěšně exportuje, např. na Slovensko, do Bulharska, Polska, Maďarska a Ruska. Za rychlým růstem stojí velmi otevřená produktová a obchodní politika. V průběhu let se firmě HET několikrát podařilo vytvořit a na trhu postupně prosadit některé zcela nové nebo velmi netradiční výrobky, které se postupně staly nositeli nových trendů v oblasti používání malířských barev. Mezi nejznámější produktové značky patří výrobky KLASIK, KLASIK COLOR, HETLINE, HETCOLOR, FASADIN, MIKRAL, SOLDECOL a další.

Jednou z hlavních výhod společnosti je velká pružnost a schopnost rychlé reakce na požadavky trhu. Pravidelné investice do výzkumu a výrobních technologií, účelného marketingu, vysoká kvalita a jakost produkce dávají předpoklady jejího dalšího dynamického růstu a úspěchu.

Výrobní program:

  • interiérové barvy
  • fasádní barvy
  • tónovací barvy
  • barvy na dřevo a kov
  • penetrační nátěry
  • tenkovrstvé omítkoviny
  • tónovací systémy
  • tmely a štuky

ROKOSPOL

Firma ROKO vznikla v roce 1992 v Uherském Brodě a od počátku se zabývala velkoobchodním prodejem nátěrových hmot a stavební chemie. Na českém trhu zastupovala zahraničního výrobce nátěrových hmot až do roku 1998, kdy se transformovala do výrobní organizace ROKOSPOL a.s. Stala se tak výrobcem s klasickým výrobním programem produkce barev, laků pro průmysl a později i pro maloobchodní prodej. S úspěšným rozvojem vlastního výzkumu a vývoje spustila firma ROKOSPOL a.s. i výrobu stavebních hmot a chemie. Zahájení vlastní výroby bylo však spojeno s hledáním vhodného týmu lidí pro podnikový výzkum a vývoj. Tento úkol byl spojen i se zadáním nalézt spolupracovníky pro zajištění moderní výrobní technologie. Prakticky největším úspěchem této firmy bylo zbudování perspektivního, ale i velmi tvořivého výzkumného týmu, o čemž svědčí celá řada výrobků srovnatelných s produkty jiných světových výrobců.

Dnes společnost Rokospol a.s. patří k nejrychleji rostoucím společnostem v České republice. Naší vizí je se spoléhat na vlastní podnikový výzkum a schopnost organizovat vědeckou a výzkumnou práci, což nám dává možnost vidět a budovat své výrobní portfolio podstatně lépe, než to dělá konkurence.


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář