Betonové výrobky

SORTIMENT > Betonové výrobky

Končák

Betonové výrobky Končák, jako ryze česká firma, působí na našem trhu již od roku 1994. V únoru 2008 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Původní program byl postaven na výrobě, dodání a pokládce zámkové dlažby. Tento projet, kterým firma zahajovala svou činnost, se průběhu vývoje stal okrajovým. 

Již necelá dvě desetiletí se společnost zabývá výrobou a prodejem přírodních a barvených betonových prvků určených pro stavebnictví. V posledních deseti letech je výrobní program zaměřen zejména na plotové stříšky a sloupové hlavice z pohledového, nebo-li vibrovaného betonu. 

V roce 2011 byla zakoupena technologie na výrobu betonových bez základových oplocení, která Vám představujeme jako novinku v našem programu pro rok 2012. 

Cílem společnosti je především zdokonalovat kvalitu všech dodávaných výrobků a poskytovaných služeb s důrazem na osobní přístup a profesionální jednání. 


Best

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a statutárním ředitelem společnosti BEST, a.s., je Tomáš Březina.

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 35 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. Vlastní také 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko.


KB Blok

KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů.

Za více než 25 let si naše společnost vybudovala velmi silnou a stabilní pozici na trhu a zároveň si po celou dobu své existence drží post lídra a inovátora v oblasti betonových zdících tvarovek a dalších betonových prvků. Kontinuálně rozvíjíme již tradiční a všeobecně známý systém betonového zdění KB–BLOK systém, který využívá vynikající vlastnosti betonu, zejména jeho vysokou pevnost v tlaku a trvanlivost povrchu. A ze špičkových vlastností betonu samozřejmě vyplývá vysoká kvalita a dlouhá životnost všech našich produktů.

Nabízíme několik ucelených řad zdících tvarovek s různými variantami povrchové úpravy, od hladkého povrchu, přes štípaný, omílaný až po broušený. Tento stavební systém představuje komplexní systém modulového zdění, který lze aplikovat prakticky u všech typů staveb.

Betonové prvky:

Kromě betonových prvků vyrábíme doplňkyplotové výplně, vrata, brankykované výrobky, atd.


CS Beton

Společnost CS-BETON s.r.o. působí na trhu betonových výrobků v České republice již od roku 1992. Jsme jedním z největších výrobců betonových výrobků pro tvorbu malé architektury, chodníků, komunikací a letišť. Společnost vyrábí široký sortiment dlažeb různých typů a barev, obrubníků, žlabů, vegetačních tvárnic, okrasných zdí včetně prvků okrasných vegetačních zdí. Vyráběné výrobky dovolují prakticky neomezenou kreativitu užití jak co do skladby, tak i barevnosti.

Sortiment výrobků  dovoluje řešit odvodnění zpevněných povrchů komunikací dálnic i letišť v široké škále kapacitních požadavků na odvodnění.


Presbeton

Společnost PRESBETON Nova s.r.o. a PRESBETON Drahotuše s.r.o. patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby a úpravy komunikací, jak na veřejných, tak soukromých prostranstvích. Výrobky jsou ekologické, mrazuvzdorné a mají vysokou životnost. Výrobky PRESBETON mají významnou pozici také na zahraničních trzích, zejména na Slovensku, kde na tradici a zkušenosti společností PRESBETON navazuje svými výrobními aktivitami společnost PRESBETON Slovakia s.r.o.

Venkovní dlažby

 • k rodinným domům, na terasy, do zahrad, parků a k bazénům, na náměstí, chodníky, cyklostezsky a parkoviště
 • široký výběr atraktivních barev a speciálních povrchů

Zdicí prvky

 • na výstavbu garáží, zídek, okrasných stěn a jednoduché zahradní architektury
 • hladké a štípané tvarovky FACE BLOCK, rumplované kameny CRASH BLOCK, bezespárové tavrovky SIMPLE BLOCK, oválné tvarovky RONDE BLOCK, betonové cihly lícové, zákrytové desky, ztracené bednění aj.

Výrobky venkovní architektury

 • pro zahrady, parky, náměstí, trávníky a odpočinkové zóny
 • květináče, lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, betonové sedáky aj.
 • palisády, zahradní stěny a obruby, travní lemy, krajové kameny aj.

Schodišťové prvky

 • k rodinným a bytovým domům, do zahrad a k veřejným budovám

Diton

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků, svým ročním obratem, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákaznickým servisem a především velmi kvalitními výrobky za příznivé ceny, mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice

DITON s.r.o. je firma se 100% účastí českého kapitálu a byla již pětkrát po dobu své existence oceněna jako „Nejlepší výrobce stavebnin roku“ (2009, 2010, 2012, 2014, 2016).

DITON s.r.o. dokáže neustále prodlužovat záruku na funkční vlastnosti dlažby, která je tak každým rokem odolnější vůči působení vnějších vlivů. Betonové výrobky společnosti DITON s.r.o. jsou vyráběny pod vysokým stupněm kontroly kvality a pod přísným dohledem našich odborníků. Každý vstupní materiál je pečlivě hlídán a je hodnocena jeho kvalita ve všech fázích výrobního procesu.


BETONOVÉ STAVBY – GROUP, s.r.o.

Výrobní areál společnosti BETONOVÉ STAVBY-GROUP, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem stavebního materiálu z betonu a liaporbetonu. 


Itadeco

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění. Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice.

Tato společnost z italské Padovy vyrábí především terče a výškově stavitelné terasové podložky (PEDESTAL), výrobky pro kanalizaci a drenáž (MONDIAL) a doplňky pro hydroizolační systémy (ETERNO). Nástupem roku 2016 společnost ETERNO IVICA investovala do svého rozvoje a rozšířila své aktivity o výrobu produktů z oblasti akustiky. Součástí této divize je i řada výrobků PHONOLOOK, která se na náš trh dostává v roce 2018 a tím okruh svých aktivit rozšiřuje i naše společnost ITADECO s.r.o..

PEDESTAL
Podlahové systémy pro stavbu venkovních teras. Můžete si vybrat mezi terči s pevnou výškou nebo výškově nastavitelné podložky pod WPC podlahy, dlažbu či podlahy z tropického dřeva či jiných materiálů. Produkty Pedestal jsou upravitelné až do výšky 935 mm. Některé podložky (Eterno) jsou schopmy vyrovnat sklon až do 5%.

MONDIAL
Výrobky řady Mondial se vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchým sestavením. Mohou být rozděleny do dvou kategorií:

1) výrobky pro drenáž (odvodnění), kanalizaci vody - kanálové šachty, mřížky a poklopy, podlahové sifonové vpusti, žlaby s mřížkami

2) různé výrobky pro stavebnictví - spárovací křížky pro obklady a dlažbu.

ETERNO
Doplňky pro hydroizolační systémy a prvky pro zakončení střech a teras - kompatibilní výrobky s nepropustnými membránami na základě PVC, TPE a TPO: střešní vpusti, odvětrávací komínky, střešní prostupy, tvarovky rohů. Základní materiály použité pro jejich realizaci mají vysokou kvalitu, která dovoluje jejich použití v jakýchkoliv klimatických podmínkách (flexibilnost do - 40 °C). Tyto charakteristiky, spolu s jednoduchým sestavením a vysokým standardem kvality, určují vysokou hodnotu výrobků.


LIAS Vintířov

Co je keramické kamenivo Liapor

Klíčovým materiálem výroby je lehké keramické kamenivo Liapor. Nahrazujeme jím běžné kamenivo v celém našem sortimentu.

Kamenivo Liapor vyrábíme výpalem a expandací třetihorních jílů v rotačních pecích. Vznikají tak keramické perly Liapor, u nás také známé pod obecným názvem keramzit.

Klíčové přednosti kameniva Liapor

Kamenivo Liapor se vyznačuje mnoha vlastnostmi čistých keramických materiálů. Obsahuje minerály jako illit, kaolinit nebo křemík, úlomky slíd a také fosilní zbytky. Tyto zbytky spolu s některými minerály působí při expandaci během výroby.

Liapor vyniká

 •  nízkou objemovou hmotností,
 •  vysokou pevností,
 •  výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi,
 •  objemovou stálostí,
 •  trvanlivostí,
 •  odolností vůči žáru, mrazu, povětrnostním podmínkám i chemikáliím
 •  a vysokými hodnotami akustického útlumu.

Top Teramo

Zobrazit zdrojový obrázek

Jsme ryze českou společností specializující se na výrobu plošné betonové dlažby a suchých stavebních hmot. Sídlíme v obci Vápenná v okrese Jeseník a svým výrobním programem přímo navazujeme na místní tradici výroby dlažby trvající déle než 50 let. Naše výrobky jsou známy vysokou kvalitou a jedinečným vzhledem, který se výrazně liší od běžné produkce na trhu.

Náš sortiment

Výrobní program stavíme zásadně na vysoké kvalitě vstupních surovin. Jeho současnou podobu tvoří velmi pestrá škála výrobků. Venkovní dlažby různých formátů s moderním i tradičním nadčasovým vzhledem, průmyslově ošetřeným povrchem pro snazší údržbu, vysokou protiskluzností a celkovou vysokou mírou odolností proti venkovním vlivům. Hladké dlaždice s odolným povrchem do interiérů, které nacházejí uplatnění především v interiérech průmyslových, nákupních, zábavných a sportovních centrech. Obklady schodišť a zdí, bazénové lemy, řešení pro balkony, střešní terasy a mnoho dalších. Jsme rovněž jediným výrobcem jednovrstvých betonových dlažeb na českém trhu.

Stavební hmoty

Velmi nás těší, že se nám daří rozvíjet výrobu suchých stavebních hmot, ke které jsme se v posledních letech vrátili a pod značkami TERAFIX®, TERAPOINT® a TERABET® Vám nabízíme velmi zajímavé portfolio výrobků vysoké jakosti opět postavených na vysoce kvalitních vstupních surovinách. Naše cementová lepidla, stěrkovací tmely a betonové směsi Vám umožní
jednoduše, spolehlivě a velmi komfortně aplikovat naše produkty a současně Vám dává možnost univerzálního použití pro jakékoliv další standardní typy aplikací.


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář