Hutní materiál

SORTIMENT > Hutní materiál

Ferona

Ferona, a.s. je moderní obchodní společnost, zabývající se nákupem, skladováním, úpravou, logistikou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů na bázi velkoobchodu. Ferona, a.s. působí v České republice, na Slovensku a v Polsku. Součástí naší společnosti je Pragmet, a.s., která je zaměřena na automotiv. Dále je to FTP, která je zaměřena na materiály z plastů a kompozitních-hybridních materiálů.


Raven CZ a.s.

Skupina RAVEN, kterou tvoří akciová společnost RAVEN a. s., s dceřinými společnostmi RAVEN CZ a. s., RAVEN PL Sp. z o. o. a RAVEN Hungary Kft., se svými 750 zaměstnanci v současnosti patří k nejdůležitějším prodejcům hutního materiálu v zemích Visegrádské čtyřky. Skupina RAVEN dosahuje ročního obratu v hodnotě 300 mil. €.

Společnosti skupiny RAVEN jsou vyhledávaným dodavatelem i díky vysoké kvalitě, přijatelné ceně, spolehlivosti i službám, které poskytují moderně vybavené serviscentra. Základní filozofií skupiny RAVEN je poskytovat zákazníkům co nejširší sortiment hutního materiálu a neustále pokračovat v budování silné značky a pevných vztahů se svými zákazníky.

Důkazem kvality poskytovaných služeb je získání několika certifikátů nejen za zavedení a udržování integrovaného systému řízení (ve smyslu ISO - kvalita, životní prostředí a bezpečnost práce), ale i certifikátu ochranné značky kvality a zlaté medaile SLOVAK GOLD za poskytování služeb v oblasti prodeje hutního materiálu s doplňkovými službami - výrobou hutních polotovarů a dopravou na místo určení.

 "Spokojenost našich zákazníků je klíčem k našemu úspěchu"


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář