Obklady, dlažby, sanita

SORTIMENT > Obklady, dlažby, sanita

Siko

SIKO je s více něž 50 showroomy nejsilnější specializovaný retailer koupelnového vybavení a kuchyní  na českém i slovenském trhu. Podívejte se, jak dnes vypadá nová centrála, kapitánský můstek, odkud se řídí celý SIKO byznys, i ten online. Náš online obchod v roce 2020 vzrostl o více než 100%. A rozhodli jsme se pro první zahraniční investici - vstupujeme na francouzský on-line trh s koupelnovým zbožím. Tím startujeme expanzi SIKO směrem na západ. Novinky ze SIKO dění a businessu najdete na našem Linked In profilu.


Keramika CZ

 • Poskytujeme kompletní nabídku v oblasti obkladů a dlažeb.
 • Na trhu již úspěšně působíme 12 let
 • Prodáváme pouze ověřené prvotřídní výrobky od osvědčených výrobců, se kterými spolupracujeme již řadu let.
 • Všem klientům nabízíme kvalitní a profesionální poradenství.
 • Umíme pokrýt náročné požadavky našich klientů a realizovat jejich představy.
 • Máme pro Vás připravený opravdu široký výběr materiálů, obkladu, dlažeb, mozaiek, ale i lepidel nebo dekorativních rohových či ukončovacích lišt.

Magicrete

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Náš sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.


Rako

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO již 138 let. Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů. Nabízíme komplexní řešení.


Keramika Soukup

Keramika Soukup a.s. je jeden z předních prodejců obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, ale i podlah nebo dveří v České republice. Tato rodinná firma funguje již od roku 1992. V jejích prodejnách si nejenom pořídíte obklady a dlažby nebo koupelnové vybavení, ale zároveň zde najdete mnoho inspirace.

Ať už tedy plánujete novou koupelnu nebo sháníte vhodnou dlažbu do kuchyně, je pro vás Keramika Soukup tou pravou volbou.

Pobočky Keramiky Soukup

Keramika Soukup má 21 poboček v rámci České republiky a 2 pobočky na Slovensku. V hlavním městě, v Praze na Karlíně, navíc můžete navštívit jedinečný showroom Soukup Experience, který přináší zcela nový zážitek při výběru a nákupu nabízených produktů.

Jaké služby nabízí?

Hlavním poselstvím společnosti nikdy nebyl jen pouhý prodej zboží. Keramika Soukup se vždy zajímala především o svého zákazníka, kterému chce poskytnout více než jen dlaždici. Kromě prodeje jedinečného zboží tak poskytuje i zajímavé služby.

Mezi poskytované služby například patří:

 • grafické návrhy,
 • odborné poradenství,
 • ale i unikátní služba přijedeme k vám. V rámci této služby k vám domů dorazí jeden ze zástupců společnosti, probere s vámi vše důležité, zaměří dané prostory, pomůže vám s výběrem a zajistí realizaci.

Egibi


Havos

Naše společnost již 20 let nabízí širokou škálu plastových a kovových lišt, profilů, revizních dvířek, magnetů pod obklady a dalších produktů pro stavebnictví.

Lišty jsou vyráběné z hliníku, mosazi, oceli a PVC.

Různé druhy povrchových úprav a barevných provedení davají na výběr 
jak nelépe vylepšit Váš interiér.

Nabízíme lišty lesklé, matné, eloxované, kartáčované, s dřevodekorem a další. 

Dvířka pod obklady vyrábíme pro malé i velké revizní otvory.


Klinker

Naše historie se začala psát v roce 1995. To pánové a nynější společníci Stanislav Barvínek a Jiří Machka na svých cestách za obchodem do Polska, Německa, Holandska, Belgie, Rakouska a Slovinska „přišli na chuť“ vícevrstvému zdivu s lícovou cihlou. Po mnohahodinových nočních diskusích našli shodu, že to je perspektivní alternativa ve stavebnictví, která v Čechách má šanci na úspěch mezi investory.  Smluvní ujednání ve společnosti Cihelna Kinský spol.s r.o. odložila plné rozvinutí těchto myšlenek až do roku 2000. Dne 15.5.2000 se začala psát čitelná historie firmy Stavebniny Baumat s.r.o., a v roce 2003 přejmenované na Klinker Centrum s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena především na nákup a prodej materiálů z pálené cihlářské hlíny, které se používají jako prvky na fasády domů a jejich součásti jako např. terasy, balkony, schody, okenní parapety, chodníky, vjezdy do garáží a střechy. Velmi úspěšně se tyto materiály prosazují jako zpestření a dotvoření osobitého interiéru bytů a rodinných domů.

Na Českém trhu zastupujeme přední evropské výrobce těchto materiálů, z nichž nejvýznamnější jsou např. firmy Röben Tonbaustoffe, Röben Ceramika Budowlana, Steenfabriek de Rijswaard BV, KLINKIER PRZYSUCHA S.A., Ströher, ABC Klinkergruppe, atd.
Nedílnou součástí našich služeb jsou dodávky speciálních malt, lepidel, tmelů a dalších prvků např. pro kotvení fasád apod.

Sídlo firmy a hlavní sklad máme v Kostelci nad Orlicí. Provozovna se nachází v Brandýse nad Labem, Průmyslová 2241 (cca 19 km za Prahou nedaleko rychlostní silnice R 10 ve směru na Mladou Boleslav, sjezd z R10 směr Brandýs nad Labem). Další distribuci zajišťujeme prostřednictvím smluvních prodejců po celé ČR.

Kromě vlastní prezentace na našich provozovnách a u smluvních prodejců se každoročně účastníme významných stavebních veletrhů IBF v Brně (v dubnu) a For Arch v Praze (v září) i řady regionálních stavebních výstav v rámci celé ČR, kde zákazníkům prezentujeme náš sortiment.

Náš obchodní tým je tvořen zkušenými obchodníky, kteří mají praxi ve stavebním oboru a pravidelně také absolvují  doplňková školení, aby byli maximálně schopni zodpovídat veškeré vaše technické dotazy a poskytovat vám potřebné rady.
V případě zájmu o pomoc s výběrem materiálu či potřebou technické rady se Vám budou rádi a ochotně věnovat.

Při výběru materiálů z naší nabídky vám bezplatně a nezávazně poskytneme tyto služby:

 • pomůžeme vám s výběrem vhodného materiálu pro váš projekt
 • zpracujeme vám individuální cenovou nabídku "šitou na míru"
 • dojednáme vám konzultaci s naším specialistou, který vám poskytne veškerou technickou podporu
 • zajistíme vám dopravu zboží podle vašeho přání a to i s možností vykládky hydraulickou rukou
 • doporučíme vám osvědčenou realizační firmu
 • v případě zájmu vás budeme informovat o platných akčních nabídkách a novinkách

Závěrem Vás chceme ubezpečit, že uděláme vše, co je v našich silách, abyste byli našimi spokojenými zákazníky a radovali se z přírodní krásy, kterou pro Vás dovážíme z celé Evropy.


M&K servis

M & K - tradiční dodavatel koupelnového vybavení a vodoinstalačního materiálu

Naše společnost vám nabízí vše do vaší koupelny - mezi produkty v našem portfoliu patří sprchové kouty, vany, bojlery, sanitární keramika, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky a další sortiment. Veškeré výrobky pro koupelny dodáváme od osvědčených výrobců a dodavatelů, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. V naší bohaté nabídce jistě najdete vše, co do vaší koupelny potřebujete.

Distribuci zboží více než 500 obchodním partnerům po celé České republice zajišťuje pomocí vlastního vozového parku nákladních vozidel (s nosností od 3,5 do 7 tun) a dalších smluvních přepravců. Velkoobchod disponuje značnými zásobami zboží, které jsou skladovány v skladových prostorách na ploše 5 000 m2. Skladové zásoby a pravidelné rozvozové trasy umožňují plynulé zásobování obchodních partnerů. Velkoobchodní činnost firmy M & K, stavební servis, spol. s r.o. je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2001.


MK keramika

Proč MK?

 • Máme 25 let zkušeností v oboru a tým proškolených odborníků.
 • U nás máte jistotu zavedené české firmy
 • Naší předností je profesionální přístup
 • Máme přímý a intenzivní kontakt s výrobcem
 • Jako firma prodávající výhradně české zboží máme zaručenou nejvyšší míru podpory přímo od výrobce
 • Centrum české keramiky je pro zákazníky zárukou tradiční kvality
 • Výlučnost nám dává jedinečnou možnost se v maximální míře podílet na reklamních akcích a projektech výrobce

Slezák - RAV

Jsme česká firma Slezák - RAV CZ  s.r.o. a o své jméno pečujeme tak, aby naši zákazníci byli vždy maximálně spokojení. Koupelny nás baví, a proto u nás najdete výběr top produktů, které vaší koupelně přidají na kráse a zároveň se na ně budete moct spolehnout. Proto poskytujeme i nadstandardní záruky. Naší nejsilnější stránkou je široká nabídka vodovodních baterií, které vyrábíme i na zakázku.

Krom běžných baterií nabízíme

 • speciální baterie na vany
 • senzorové baterie
 • baterie k průtokovým ohřívačům
 • baterie do sprchových boxů
 • designové baterie
 • sprchy k venkovním bazénům
 • jiné vodovodní baterie a výrobky na zakázku

VASPO

Hlavným produktom je výroba dokonalej imitácií prírodného kameňa najvyššej kvalite na trhu. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu. Výrobný proces je časovo i pracovne pomerne náročný, ale len vďaka tomu sa dosahuje vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Výsledný farebný efekt na povrchu je rovnaký po celom priereze, čo garantuje takmer neobmedzenú farbostálosť, životnosť a to spolu so zobrazením i najjemnejších kapilár dokumentuje jedinečnosť použitej technológie.

Krédom a motiváciou spoločnosti VASPO je prinášať zákazníkom cenovo prijateľnú a technicky dokonalejšiu náhradu prírodného kameňa, ktorý svojím výzorom pripomína odveké spojenie človeka s prírodou.


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.