Střechy

SORTIMENT > Střechy

Bauder

Výrobce střešních krytin a hydroizolačních pásů.

Je tomu více jak 160 let, kdy v našem podniku vznikly první produkty určené pro střechy. Dnes je společnost Bauder synonymem výroby  hodnotných a bezpečných střech s dlouhou životností, ekonomicky výhodných a šetrných k životnímu prostředí, s vizí podávat ve všech oblastech špičkové výkony. Jako podnik vedený svými vlastníky, nejsme nuceni krátkodobě maximalizovat zisk, ale stále naší společnost dlouhodobě rozvíjíme . Blízkost k našim zákazníkům a spolupracovníkům, nás charakterizuje a je zásadní pro náš dlouhodobý úspěch.


Ruukki

S Ruukki se můžete spolehnout na to, že projekt vaší střechy bude realizován snadno, rychle a bezchybně. Budeme stát při vás po celou dobu realizace a naši odborníci na střešní krytiny, okapy a bezpečnostní prvky jsou připraveni pomoci vám, kdykoli bude třeba.

Děláme vše pro to, abychom vám usnadnili život. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru, velmi schopný personál a vynikající kvalita produktů jsou zárukou bezproblémové střechy, která vám vydrží desítky let.


Prefa

PREFA již více než 75 let vyrábí fasády a střechy z robustního hliníku. Projektují a instalují je naši profesionální partneři a budou chránit Váš domov po celá desetiletí. Zaručeně. 


Dorken

Kdo staví na našich výrobcích, má z nich dlouhodobě větší užitek.

Náš slogan „DELTA chrání hodnoty. Šetří energii. Zvyšuje komfort.“ můžete vzít doslova. Naše systémová řešení od střechy až po sklep dosáhla přesvědčivých výsledků – po celém světě. Vychází z vysoké kvality výrobků „made in Germany“, z našich v praxi ověřených řešeních, z kombinovatelných výrobků s přesně padnoucími doplňky i z nabízeného výborného servisu.

Made in Germany – pro nás víc, než jen nápis.

Profitujte i vy z extrémní spolehlivosti a dlouhé fukčnosti našich neustále inovovaných a výkonných výrobků s prověřenou kvalitou Dörken , jež jsou v našich laboratořích neustále prověřovány a zlepšovány. Tak se můžete spolehnout nejen na vysoce jakostní výrobky. Přes 50 let v Německu vyrábíme kvalitativně udržitelné stavební fólie pro spodní stavbu, fasády a střechy. V našich výrobních závodech v Herdecke a v Hagen-Vorhalle – v jednom z nejmodernějším zařízení na výrobu netkaných textilií  v Evropě. Ne nadarmo máme v tomto oboru pověst vedoucího postavení v Evropě nejen v obchodě, ale i technologiích.


VELUX Česká republika, s.r.o.

Téměř 80 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny.

V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení.

Střešní okna Velux na bigmat.cz


Blachotrapez

Blachotrapez je společnost s dlouholetými rodinnými tradicemi, kořeny společnosti sahají až do roku 1969, kdy Jan a Teresa Luberdovi založili malou klempířskou firmu v Podhalí.


Dehtochema

Tradiční výrobce a dodavatel asfaltových střešních šindelů a asfaltových hydroizolačních pásů.


Besk

Český výrobce betonové střešní krytiny.

Česká firma Besk spol.s r.o. v Praskačce u Hradec Králové, výrobce betonové střešní krytiny, vznikla na základě podnikatelského záměru v roce 1991 a brzy se zařadila mezi přední výrobce betonové střešní krytiny v České republice.

Lokalita, kde se firma BESK nachází, je známá velmi kvalitními písky, které předurčují i vysokou kvalitu betonových tašek BESK. Vyrobené tašky mají skoro o polovinu větší pevnost, než určuje norma ČSN EN 490. Po patnácti letech je jejich pevnost téměř dvojnásobná. Proto společnost poskytuje 30-ti letou záruku na užitné vlastnosti tašek, při životnoti minimálně 80 roků - Střecha pro 3 generace.


HPI

Společnost HPI-CZ patří sortimentem, poskytovanými službami i servisem k lídrům na českém trhu v oblasti dodávek stavebního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a pro zateplování budov. Vyrábí pod vlastní značkou HPI nebo Klöber, a zároveň je výhradním či významným distributorem značek jako např. Ejot, Juta, KEW, Adfors, Mateiciuc nebo Catnic.

Společnost HPI-CZ, s.r.o., Hradec Králové byla založena v červnu 1995 pod názvem MAGE – CZ. Tehdy začala na českém trhu zastupovat významnou firmu v oboru, německou MAGE GmbH. V současné době je společnost HPI-CZ součástí mezinárodní skupiny MONIER GROUP, největšího světového výrobce střešních krytin a příslušenství pro střešní krytiny.


Betonpres

Společnost Betonpres a.s. vyrábí betonovou střešní krytinu včetně betonových doplňujících tvarovek a dodává na trh svůj kompletně řešený střešní systém s vysokou kvalitou a 30ti letou zárukou na krytinu.


Bramac

Cíle firmy BRAMAC
Cílem firmy BRAMAC je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb, která odpovídá požadavkům zákazníků.

Zákazník na prvním místě
Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozofií firmy od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle neustále vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky našich zákazníků. Zároveň jsme připraveni nespokojit se nikdy se současným stavem, proto hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů.

Dodržování kvality
Kvalita naší každodenní práce je neustále kontrolována, zjištěné chyby musí být okamžitě odstraněny a novým se snažíme předcházet.

ISO 9002
Jako první z velkých českých výrobců skládaných střešních krytin získala firma BRAMAC v prosinci roku 1997 certifikát podle mezinárodního standardu kvality ISO 9002.

Stále vysoký standard
Vysokou úroveň kvality ve všech oblastech potvrdil i mezinárodní audit kvality udělením celosvětově platného certifikátu kvality.

BRAMAC - Střecha na celý život 
Chceme splnit všechna oprávněná očekávání našich zákazníků, a to v každé fázi spolupráce. Naši filozofii znázorňuje i náš slogan: BRAMAC - Střecha na celý život.

Životní prostředí
Přes dlouholeté diskuse o ochraně životního prostředí neustále roste výskyt škodlivých látek ve vzduchu, na zemi i ve vodě. Společnost BRAMAC o tomto problému nemluví, ale snaží se jednat:

- Logistika
Převedení dopravy cementu ze silnice na železnici
Používání recyklovatelných obalových materiálů

- Výroba betonových tašek
Pro výrobu jsou používány přírodní suroviny - písek, voda, jemný portlandský cement, ekologická, vodou ředitelná disperzní barviva. Vlastní čistička odpadních vod ve všech výrobních závodech zaručuje téměř stoprocentní znovupoužitelnost. Výrobní odpad se ukládá do vlastních deponií a přes výrobu je redukován o 50%

- Výroba keramických tašek
Také k výrobě keramických střešních tašek používá BRAMAC výhradně nejkvalitnější suroviny z čistě přírodních zdrojů. Keramické střešní tašky jsou recyklovatelné. Teplota vypalování se pohybuje mezi 980 -1070 °C, což je relativně nižší teplota než bývá standard u jiných výrobců pálených tašek. Tato skutečnost vede k úspoře energie


Dakea

Značka Dakea tvoří součást portfolia společnosti Altaterra Kft., společnosti v soukromém vlastnictví dánské skupiny VKR Holdings. Stejně jako její sesterská společnost VELUX byla i Altaterra Kft. založena za účelem výroby střešních oken a souvisejícího příslušenství nejvyšší kvality, s jedinečným systémem servisní podpory, jenž profesionálům v oboru a vlastníkům nemovitostí přináší vyšší zisky a současně snižuje jejich rizika.
Naše firma vznikla v roce 2001 a dnes zastává čelní postavení na evropském trhu v sektoru privátních značek a je hrdým vlastníkem značky Dakea, která je určena pro profesionály. Své výrobky prodáváme ve více než 30 zemích a v naší společnosti pracují zaměstnanci více než 12 národností, kteří podporují prodej našich výrobků.
Jsme pyšní, že tisícům profesionálů a koncových uživatelů dodáváme vysoce kvalitní střešní okna za dostupné ceny.

NAŠÍM CÍLEM JE VYRÁBĚT VYSOCE KVALITNÍ STŘEŠNÍ OKNA ZA DOSTUPNĚJŠÍ CENY.
Dodáváme kvalitní produkty určené pro pofesionály. Překračujeme jejich očekávání, protože dodáváme skvělou hodnotu za lepší cenu.

DÍKY VÍCE NEŽ 75LETÝM ZKUŠENOSTEM S VÝROBOU STŘEŠNÍCH OKEN JSME DOSPĚLI K NEJVYŠŠÍMU MOŽNÉMU VÝROBNÍMU STANDARDU. PROTO JSME SI TAK JISTI KVALITOU NAŠICH FINÁLNÍCH VÝROBKŮ – STŘEŠNÍCH OKEN DAKEA S 20LETOU ZÁRUKOU.


Fakro

Fakro je soukromá firma založená v roce 1991. Je nejvíce dynamickou a nejrychleji se rozvíjející firmou v odvětví střešních oken na svĕtĕ. Bĕhem nĕkolika let se z malé rodinné firmy stala mezinárodní korporací, která je dnes světovou dvojkou na světovém trhu střešních oken


Gunnex

Historie

Společnost Gunnex vznikla v roce 2000 jako výhradní dovozce značky Gunnebo na českém trhu. Od té doby zaznamenala dynamický rozvoj, jak v oblasti šířky prodejního sortimentu, tak i rozšíření svého působení do zahraničí. V roce 2014 se stala výrobně-obchodně společností, na Slovensku vyrábí profily pro omítky a zateplování. V současné době je Gunnex s.r.o. součástí skupiny GX group a.s., která má své dceřiné společnosti na Slovensku, v Polsku i v Rumunsku.

Profil společnosti

Dovozce a velkoobchodní distributor vybraných stavebních materiálů a doplňků, zastupující přední evropské výrobce. Naší prioritou je kvalitní servis a konkurenční cenová nabídka. Společnost se zaměřuje výhradně na spolupráci s obchodními firmami.

Servis zákazníkům

 • Jedním ze základních pilířů naší obchodní nabídky je servis, který výrobky doprovází:
 • Dodávky do 24h pro zboží skladem
 • Dodávky zboží na speciální poptávky i mimo základní prodejní program
 • Dodávky zboží “private label”
 • Technická a konzultační podpora, možnost např. tahových zkoušek na stavbě atd.
 • Technické výpočty
 • Podpora a poradenství pomocí  rozvinuté sítě regionálních obchodně-technických poradců
 • Zákaznický servis zajišťující plnou informovanost o stavu objednávek a termínů dodávek
 • Marketingová podpora prodeje
 • Školení a prezentace pro zákazníky i jejich klienty

KM Beta

Společnost KM Beta a.s. byla založena v listopadu 1996. Ve své činnosti navázala na produkci svých předchůdců. Specializuje se na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků, stropních vložek a nosníků a nově i suchých malových směsí.

Společnost své produkty vyrábí v pěti výrobních závodech ve Bzenci-Přívoze, Kyjově a v Hodoníně. Výroba betonové střešní krytiny má silnou tradici sahající do roku 1983, kdy byla ve Bzenci - Přívoze poprvé zahájena průmyslová výroba betonové střešní krytiny v České republice.

Tašky firmy KM Beta a.s. patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem.

Vápenopískové zdicí prvky se vyrábějí ve Bzenci již od roku 1912 a v poslední době se tento moderní systém stává velmi oblíbený, vzhledem k prokazatelným úsporám při užívaní jednotlivých staveb.

Výroba pálených zdicích prvků má tradici přesahující 150 let a nabízí zákazníkům kvalitní a léty ověřený systém včetně skládaných stropů. Ve výrobním závodě v Hodoníně se nyní vyrábí jak stropní vložky Miako tak stále oblíbené stropní vložky Hurdis.

Rozsáhlá ložiska jemných křemičitých písků z oblasti Bzence-Přívozu jsou základní surovinou pro výrobu kvalitních suchých maltových směsí.

Nový moderní závod má ve svém výrobním programu široký sortiment výrobků od cementových potěrů, lepidel, stěrkovacích hmot, vnitřních omítekaž po zdící malty a tepelně izolační malty.

Firma KM Beta a.s. se tak stává výrobcem uceleného sortimentu stavebních materiálů pro hrubou stavbu.


LANIT PLAST

Společnost LANIT PLAST s.r.o. je jedním z největších dodavatelů prosvětlovacích desek v České republice.
V naší nabídce naleznete komůrkový i plný polykarbonát, trapézový a vlnitý polykarbonát, sklolaminátové desky a role.
V našem DIY programu naleznete vchodové stříšky, zahradní skleníky, domky, pergoly a mnoho dalších produktů pro Váš dům i Vaši zahradu.


Eureko

České plastové střešní krytiny, vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO, jsou výrobky z plastů vyvinuté pro použití ve výstavbě, rekonstrukci rodinných domů, rekreačních zařízení, zahradního příslušenství i novostaveb.


Lindab

Filozofie společnosti

Společnosti Lindab nabízí vysoce kvalitní, cenově dostupné střešní systémy z tenkostěnného ocelového plechu, které díky svým vlastnostem usnadňují výstavbu a zastřešení nejrůznějších typů budov.
Lindab vyrábí krytiny, které jsou lehké, trvanlivé a především bezúdržbové. Základním materiálem pro výrobu střešních krytin Lindab je vysoce kvalitní švédská žárově pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovou úpravou Classic, Premium Mat, Elite, Alu PVDF, Durafrost a MagesticTM.    

Nabídka výrobků

Nabídka střešních systémů od Lindabu je velmi rozsáhlá. Jde o tradiční profilované lehké střešní krytiny imitující pálenou tašku, drážkovanou (falcovanou) střešní krytinu, střešní trapézové plechysystémy pro ploché střechy. Samozřejmou součástí střech od Lindabu je kompletní okapový systém a další příslušenství pro zastřešení – např. bezpečnostní prvky (řešení pro bezpečný pohyb osob na střechách, ochrana střechy proti sněhu). Střešní systémy od Lindabu lze využít prakticky pro všechny typy budov – od průmyslových staveb až po obytné stavby jako jsou např. rodinné vily či bytové domy.

Novinkou v sortimentu Lindab je system integrovaných solárních panelů Lindab SolarRoofTM.

Povrchy - životnost - záruky

Zárukami, které Lindab na jednotlivé výrobky a materiály poskytuje pokrývá větší rozsah možných vad výrobků. Současně v rámci záruk poskytuje větší plnění. Životnost a délka záruky se odvíjí od zvolené povrchové úpravy.

Základní povrchová úprava Classic s vynikajícím poměrem cena – výkon dodávaná v nejširší škále barev s lesklým povrchem a se zárukou 15 let.

Povrchová úprava Premium Mat je inovovaná povrchová úprava střešních krytin Lindab, která představuje výrazně vyšší kvalitu a delší životnost za poměrně nízký příplatek oproti povrchu základnímu. Záruka na povrch Premium Mat je 20 let.

Povrchová úprava EliteZáruka na Elite je 40 let.

Durafrost je nejpokročilejší povrchová úprava, zcela novým materiálem odvozeným od řady Elite. Nový povrch má vylepšenou odolnost a také moderní, matný a strukturovaný povrch. Díky matnému povrchu nejsou viditelná zvlnění plechu, která jinak nelze technologicky vyloučit a pro falcované krytiny jsou oběcně typická. Záruka na Durafrost je 40 let.

Hliníková drážková krytina Lindab Alu PVDF je skandinávský materiál o vyšší tloušťce, než je obvyklé a tím se maximálně zamezuje vlnění na hotové krytině. Tloušťka materiálu rovněž prodlouží absolutní životnost krytiny. Pevný, hliníkový plech s povrchovou úpravou PVDF s vylepšenou odolnostií vůči poškrábání je vhodný pro širokou škálu staveb. Povrch je hladký s mírným leskem. Záruka na Alu PVDF je 40let.

Lindab MagesticTM 

Magestic TM využívá unikátní technologie povrchové úpravy na bázi zink-magnezia. Extrémně korozivzdorný povrch s přirozeným stárnutím, testovaný v solné komoře s velmi náročnými podmínkami, poskytuje maximální ochranu vůči povětrnostním vlivům. Více vydrží – a přitom méně zatěžuje životní prostředí: jde o ekologicky přívětivý materiál (povrchová úprava ze speciální slitiny je tvořena z 94,5 % zinkem, z 3,5 % hliníkem a z 3 % magneziem), certifikovaný i do extrémních klimatických podmínek. Těmi je nejen prostředí s vysokou vlhkostí a koncentrací soli, ale i zásadité lokality – např. farmy a zemědělské provozy. Záruka na Magestic TM je 20 let.

Sortiment střešních krytin

Lindab Topline

Lehká střešní krytina od švédského dodavatele je vyrobená z vysoce kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm s barevnou povrchovou úpravou. Hodí se na střechy se sklonem od 14°. Má typický vysoký profil, který jí dodává větší tuhost a atraktivní vzhled. Krytina je opatřena pojistnou vodní drážkou proti zatečení i při extrémních povětrnostních podmínkách. Vyrábí se v široké škále barevných odstínů a třech povrchových úpravách : Classic - 15 let záruka, Premium Mat - 20 let záruka a Elite - 30 let záruka.

Lindab Ideal

Jedná se o nejrozšířenější variantu krytiny na trhu, ekonomicky nejméně náročnou, přitom 100% funkční a estetickou. Hodí se na všechny typy budov se sklonem střechy od 14°.
Vyrábí se v široké škále barevných odstínů a třech povrchových úpravách : Classic - 15 let záruka, Premium Mat - 20 let záruka a Elite - 30 let záruka.

Lindab Mega

Tato střešní krytina se hodí na všechny typy budov se sklonem střechy od 14°. Pro krytinu Mega je typický atraktivní románský styl s výškou vlny 30 mm. Tento model je kombinací moderního a estetického vzhledu a na střeše působí velmi atraktivně. Vyrábí se v široké škále barevných odstínů a třech povrchových úpravách : Classic - 15 let záruka, Premium Mat - 20 let záruka a Elite - 30 let záruka.

Lindab SRP Click

indab SRP Click je moderní lehká střešní krytina se stojatou drážkou, která byla inspirována klasickou falcovanou krytinou. Je elegantní, nadčasová, hodí se na tradiční domy, moderní stavby, rekreační objekty i chaty. Se SRP Click získáte kvalitní, odolnou a hlavně bezúdržbovou střechu na mnoho nadcházejících let. Vyrábí se v široké škále barevných odstínů a třech povrchových úpravách: Classic - 15 let záruka, Premium Mat - 20 let záruka a Elite - 30 let záruka.

Lindab Seamline Profifalc

Drážkovaná krytina Lindab Seamline PROFIFALC je 100% funkční, nadčasová a neobyčejně flexibilní krytina, která se hodí i na velmi nízké sklony a obloukové střechy.  Moderní technologie spojování dvojitou drážkou umožňuje použít falcovanou krytinu v každé situaci. Vyrábí se v široké škále barev v těch nejkvalitnějších povrchových úpravách : Elite - 30 let záruka Durafrost - 40 let záruka, Alu PVDF - 40 let záruka.

EKOFALC FOP 615

Ekofalc FOP 615 je ekonomická varianta falcované krytiny Lindab Seamline s mírou zinkování 275g/m2, v povrchových úpravách Classic – 15 let záruka, Premium Mat – 20let záruka a Elite – 30let záruka. 

Jde o flexibilní krytinu, která se hodí i na velmi nízké sklony méně náročných staveb jako jsou pergoly, zahradní domky, garáže, sklady a haly. obloukové střechy. Princip spočívá v souvislých pásech nebo tabulích kladených od okapu k hřebeni střechy, spojených dvojitou stojatou drážkou (tzv. falcem).


Mediterran

Výroba střešních krytin má ve společnosti Mediterran dlouholetou tradici sahající až do roku 1920. Zakladatel společnosti Kálmán Mészáros jako první z generace začal s manuální výrobou betonových výrobků v obci Neded na Slovensku. Ještě i v současnosti v této oblasti nacházíme střechy pokryté 80-90letou tzv. „mészárosovskou“ střešní krytinou. Výroba se postupně přesunula do Maďarska, kde má nyní společnost Mediterran dva moderní závody ve městě Bóly na jihu a ve městě Kunszentmiklós v centrální části Maďarska. 

V roce 2000 založená firma Mediterran začala poloautomatizovanou technologii vyrábět střešní tašku pod názvem "Mediterran 15", která se brzy začala těšit velkému zájmu zákazníků. Prodej střešních krytin Mediterran zaznamenal velký růst. Rok 2004 přinesl nový tvar, novou technologii střešní krytiny. V roce 2004 se naskytla příležitost uvést na trh nový tvar betonové střešní krytiny Danubia®. Zákaznický úspěch byl opět podobný – prodej střešní krytiny Danubia měl velkou progresi.

Výroba probíhá na plně automatizované lince, splňující vysoké nároky na kvalitu a umožňující rozšíření kapacity. Prodávaná barevná škála se skládá z cihlově červené, višňově červené, hnědé a antracitové barvy.

Převládající západoevropské trendy a charakteristiky začala postupně a ve stále větším rozsahu nahrazovat řešení charakteristická pro středozemní oblast. Kroky, které společnost podstoupila v oblasti svého rozvoje v roce 2004, byly reakcí na narůstající poptávku po formálních a barevných řešeních ve smyslu tohoto sílícího trendu. Výsledkem bylo uvedení nové střešní krytiny s odlišnou barevností i tvarem - Coppo®. Betonová taška Coppo® má dvě linie produktů. K antické linii patří barvy terracotta a antická červená s vícevrstvovou povrchovou úpravou a druhou linií jsou typy Ferrara a Venezia se speciální rozptýlenou povrchovou úpravou. Tato řada výrobků je nejen vysoce specifická, ale zároveň umožňuje i uspokojení požadavků domácích stavitelů v oblasti nových trendů za přijatelnou cenu, se záručními podmínkami a při možnosti nabídnutí kvalitních služeb zákazníkům. Společnost Mediterran téhož roku rozšířila nabídku s nově vytvořenou střešní krytinou Rundo®. Betonová taška Rundo® svým technickým řešením představuje obraz moderní estetické krytiny, která je vhodná i pro krytí klasických objektů. Prodej této střešní krytiny je realizován v barvách cihlově červená, višňově červená a antická červená.

Vlnitá střešní taška Standard® se dostala do prodeje v roce 2005. Její rozměry jsou totožné s rozměry betonových tašek Danubia® a Coppo®. Prodej střešní krytiny je realizován v barvě červené a hnědé. Díky příznivému profilu se nám podařilo snížit hmotnost střešního systému na 1 m2. Vhodný odvod deště je zabezpečený kvalitním povrchem. Díky malé zastíněné ploše je zabezpečeno i rychlé tání sněhu. Boční spojení střešních tašek se uskutečňuje dvojitou vodní drážkou.


Onduline

Značka Onduline® existuje ve Francii od 40. letech jako řešení pro lehké střešní krytiny. V následujících 70ti letech jsme se rychle rozrostli po celé Evropě,v celé Jižní Americe, ve východní Asii a Severní Americe a stali se mezinárodním hráčem.

Dnes je Onduline® ve více než 120 zemích světa a nabízí zákazníkům vysoce spolehlivé a snadné řešení pro lehké střešní konstrukce. Náš sortiment zahrnuje lehké systémy pro zastřešení a podkroví, střešní světlíky, hydroizolaci a ochranu stěn.

Naše řešení chrání různé stavby po celém světě.

Více na www.onduline.cz


ROTO střešní okna

Střešní okna a příslušenství Roto představují prvotřídní kvalitu v každém cenovém segmentu. Technologie střešních systémů Roto Frank je na trhu více než 75 let a dnes je jedním z předních výrobců střešních oken, výlezů a půdních schodů. Produkty Roto se vyrábí podle přísných německých standardů a jsou konstruovány podle nejnovějších technologických postupů s důrazem na vysokou užitnost, komfortní ovládání a propracovaný design.
Přesvědčí vás svými vynikajícími vlastnostmi, dlouhou životností a jednoduchou údržbou.


Satjam

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 (jako první v ČR) ocenění kvality Czech Made.

Pro průmyslové aplikace – ocelové haly, logistické areály, výrobní závody, komerční centra apod. je připravena široká paleta trapézových plechů, fasádních obkladů a panelů nebo konstrukčních profilů.

Výroba probíhá ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše téměř
80 000 m2. Čtrnáct profilovacích výrobních linek skýtá záruku dodávek výrobků ve špičkové kvalitě, množství a termínu.

Od roku 2006 je společnost SATJAM členem skupiny jednoho z největších výrobců ocelových profilů v Evropě, společnosti Pruszynski Sp. z o.o..

Prodej a zákaznický servis zajišťuje šest vlastních obchodních středisek a síť obchodních partnerů, kterými jsou téměř všichni prodejci stavebních materiálů v ČR. Poradenství pro investory, architekty a projektanty v rámci větších projektů je zajišťováno z centrály firmy v Ostravě. Odbornost realizačních firem je zdokonalována pravidelnými bezplatnými školeními.

Kvalita je principem, který prostupuje každou činností ve společnosti. Jednotlivé procesy probíhají dle norem ISO. Základ všech výrobků tvoří kvalitní ocelový plech od nejvýznamnějších světových hutí, od roku 2013 jsme výrobu rozšířili o střešní krytiny z kvalitní hliníkové slitiny od norské společnosti Norsk Hydro. Celá skupina kolem společnosti Pruszynski ročně zpracuje více než 260 tisíc tun ocelového plechu.


STELLA METALLI s.r.o.

OFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR KJG pro VELKOOBCHOD v ČR. 

Široký sortiment barev, rozměrů a povrchů, výrobků firmy ENKE, spojovacího materiálu, nářadí a dalšího příslušenství pro klempíře a pokrývače.    

SKLADEM OKAPOVÝ SYSTÉM KJG: 

 • barvený POZINK KJG  
 • barvený HLINÍK KJG
 • POZINK, TITANZINEK, MĚĎ, NEREZ ...
 • HUTNÍ MATERIÁL: svitky a tabule    
 • HRANATÝ OKAPOVÝ SYSTÉM
 • NÁSTŘEŠNÍ ŽLABY

Tondach

Tondach je známý český výrobce pálených tašek a veškerých doplňků. Tyto tašky vynikají nejen svou kvalitou, jednoduchostí pokládky, designem, ale spolu s taškami nabízíme i nadstandardní služby.

Tondach jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci. Svým zákazníkům Tondach nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách.

Co Tondach nabízí

 • Kvalita
  Životnost pálených tašek dokázaná studiemi a dochovanými střešními taškami činí až 100 let. Pod přísným dohledem odborníků probíhá celý výrobní postup od těžby hlíny po expedici. Společnost Tondach si je vědoma výjimečné kvality svých výrobků, a proto poskytuje nejdelší záruku Tondach All inclusive, a to 33 let.
 • Úspora a jednoduchost
  Pálené střešní tašky Tondach můžete získat se speciální slevou pro Váš objekt. Jednoduchost pokládky ocení především ti, kteří budou tašky na střechu pokládat. Posuvné střešní tašky totiž dovolují zachovat původní laťování, což šetří váš čas i peníze.
 • Služby
  Největší výrobce střešních tašek v České republice nabízí ke svému sortimentu i nadstandardní služby. Snaží se vyhovět všem svým zákazníkům v mnoha směrech: pomoc s výběrem vhodného typu tašky, zaměření střech, dodání adresáře s přehledem prodejců a pokrývačů doprava zboží nebo nejdelší záruka Tondach All inclusive..
 • Ekologie
  Nesporným přínosem pálených střešních tašek je také jejich šetrnost k životnímu prostředí. Pálená střešní krytina, jako čistě přírodní produkt, nemá negativní vliv na životní prostředí. Po skončení její životnosti ji lze snadno recyklovat.

TOPWET

Společnost TOPWET je vnímána odbornou veřejností jako výrobce prvků pro odvodnění plochých střech. Uznání si získaly zejména dvoustupňové střešní vpusti s integrovanými manžetami hydroizolačních materiálů a chrliče se sníženou odtokovou hranou. Zásluhou optimální materiálové základny, zejména polyamidu PA6 pro těla vpustí, a vychytaným technickým řešením předstihl TOPWET vlastnostmi výrobků mnohé tradiční zahraniční produkty. Proto jsou jeho výrobky pro odvodnění střech, se kterými TOPWET vstoupil bezprostředně po svém založení na tuzemský trh, také mnoho let i předmětem exportu.

Vedle tradičních výrobků pro odvodnění se na našem trhu také už trvale zabydlela další obchodní značka společnosti TOPWET, a to ochranné systémy proti pádu osob z výšky TOPSAFE. Ty představují kompletní sortiment kotvicích bodů a zařízení využívaných na plochých i šikmých střechách. Jedná se zejména o záchytné systémy uplatněné v těch případech, kdy není zajištěna ochrana osob proti pádu z výšky technickou konstrukcí. V nabídce společnosti TOPWET jsou ale i různá zábradlí a zábrany sloužící pro kolektivní způsob ochrany.


Zambelli - technik

Od samého začátku byl cílový směr jasný: „Prostě to udělám!

Toto moto, které razili zakladatelé podniku je ve filosofii firemního uskupení Zambelli hluboce zakotvené. Asi 1.000 zaměstnanců nasazují vše pro to, aby spojili fascinaci pro surovinu, jeho tvárnost, povrstvení, zpracování a jeho četné možnosti použití s ještě větším množstvím praktického použití a hospodárnosti. Jméno Zambelli vyjadřuje dnes rodinný podnik, úspěšné firemní uskupení se současně 7 stanovišti v čtyři evropských zemích. „Krok za krokem“ se firma Zambelli rozvíjela z čistého dodavatele příslušenství pro střešní těsnění k uznávanému dodavateli systémů kompletních systémů kovových střech, odvodňovacích střešních systému a policových systémů.


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář