Výplně stavebních otvorů

SORTIMENT > Výplně stavebních otvorů

Sepos

Jsme česká rodinná firma, specialista na dveře a zárubně. Na trhu působíme již od roku 1991.

JAK ŠEL ČAS
Historii SEPOSU jsme začali psát v březnu 1991, kdy jsme se zabývali výrobou kruhových přířezů. Na tuto výrobu později navázala další činnost, která souvisela s formátováním dřevotřískových desek. Z těch se později přešlo na dveřní pláště a v roce 1996 jsme odstartovali spolupráci s výrobci dveří – s dveřmi jsme začali obchodovat naplno. 
Od roku 2008 vyrábíme obložkové zárubně a svou produkcí, která v současné době čítá více než 12 tisíc zárubní měsíčně, se řadíme mezi nejvýznamnější výrobce v ČR. Naše technologické výrobní vybavení se neustále inovuje. Každý rok jsme vám blíž - naše síť prodejen se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje. 

JAK JSME VYROSTLI
Za 25+ let jsme vyrostli v předního prodejce dveří a zárubní, který provozuje dvacet jedna vlastních prodejních míst v ČR. Náš tým je více než 200-členný a jsme dlouhodobě finančně zdravou společností s ryze českým kapitálem. Jsme specialistou na dveře a zárubně. Máme bohaté zkušenosti, naše sebedůvěra stojí na silném stabilním zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů. Jsme připraveni poskytnout vám maximum odborných informací a rad a společně najít to nejlepší designové i technické řešení.

CO DĚLÁME
Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Ať jste investor, developer, architekt, projektant, stavební firma, řemeslník nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout. U nás získáte naše vlastní výrobky i výrobky dalších českých a evropských dodavatelů. A nejen to, vyřešíme i atypické dispozice vašeho interiéru, vyrobíme dveře a zárubně jiných než standardních rozměrů, vše na míru vašim potřebám. Samozřejmostí je kompletní profesionální servis.


Hörmann

Na trhu stavebních prvků jsou dnes vrata, dveře, zárubně a pohony spojeny se jménem Hörmann – neboť v tomto oboru je skupina Hörmann předním evropským výrobcem.


Cobra

COBRA spol. s r.o. je tradičním českým dodavatelem stavebního kování a to již od roku 1991.
V letošním roce již působí na českém trhu přesně 28 let.  Její úspěch byl vždy postaven na kvalitních materiálech, precizní kvalitě zpracování a jedinečného servisu zaměřeného na zákazníka.

Značku COBRA najdete v úspěšných developerských, administrativních, hotelových a bytových projektech. Samozřejmostí je i široká řada menších projektů včetně spokojenosti koncového zákazníka. Kvalita jde ruku v ruce s perfektní cenovou politikou, která zaručuje dostupnost výrobků pro všechny typy zákazníků.

K doladění interiéru si můžete vybrat toto dveřní kování: bezpečnostní kování, dveřní zarážky, zadlabací zámky, cylindrické vložky, větrací mřížky a mnoho dalších. Naše dveřní doplňky k okování Vašich dveří jsou po více jak dvou desetiletí brány jako špička ve střední a vyšší třídě tohoto sortimentu.  


Démos trade

Jsme největším dodavatelem materiálů pro výrobu nábytku v České republice s více než dvacetiletou historií. Působíme také v Maďarsku, Polsku a na Slovensku.

Naši nabídku tvoří nejrůznější typy plošných materiálů, nábytkových hran, nábytkového kování a dalšího sortimentu potřebného pro výrobu nábytku. 

V obsáhlém produktovém portfoliu je zastoupen sortiment renomovaných světových výrobců. V návaznosti na poslední trendy a požadavky zákazníků neustále rozšiřujeme také kolekce vlastních obchodních značek nábytkového kování Strong a Tulip.

Dbáme o špičkovou úroveň a moderní podobu našich provozoven a vzorkoven, které můžete navštívit napříč celým Českem a Slovenskem.

Vysokokapacitní skladovací prostory nám umožňují nabídnout desetitisíce skladových a objednávkových položek. Pro své odběratele, mezi něž patří výrobci nábytku, bytoví architekti a realizátoři interiérů, drobní živnostníci i velkoobchody, zajišťujeme komplexní nabídky nábytkových materiálů i související služby.

O desetitisíce našich zákazníků napříč celým Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem se stará více než 600 našich zaměstnanců. Zákazníci mohou využít poradenství zkušených operátorů, obchodních manažerů, kvalifikovaných prodejců a v neposlední řadě také produktových specialistů. Zákazníkům také nabízíme obsáhlý katalog nábytkového kování a plošných materiálů.


Eclisse

Na cestě k dokonalosti

Všechno to začalo v roce 2000, kdy se hledaly zajímavé výrobky pro náš trh.
Chtělo to něco užitečného a kvalitního, co bude zákazníkům dobře sloužit, samozřejmě za přijatelnou cenu. Tehdejší majitel a zakladatel naší společnosti se při jednom jednání v Itálii rozmýšlel, s jakým výrobkem začít obchodovat, když v tom se opřel o dveře … a ty zajely do stěny. Neuvěřitelné, nebývalé a přitom vlastně již známé.
Takový systém se i u nás dříve hojně využíval. V mnoha starších filmech můžete vidět, že posuvné dveře u nás existovaly již za první republiky. Ale pak se někam vytratily.

Rozhodnutí bylo jasné, to je správný produkt pro náš trh. Posuvné dveře do zdi ušetří spoustu místa. Bylo třeba najít toho nejlepšího výrobce.  A tím nejlepším bylo ECLISSE.

Výrobce ECLISSE začal oficiálně svou činnost v roce 1989. V lednu tohoto roku založil Luigi De Faveri ambiciózní projekt podnikání a vynaložil značné investice, aby se zrodil vysoce kvalitní výrobek – stavební pouzdro pro posuvné dveře ECLISSE. Postupem času rostl sortiment modelů a v dnešní době má ECLISSE více jak 10.000 řešení pro různé stavební situace.

Značka ECLISSE se stala známá a lídrem na trhu, a dnes již vyrábí  1.300 pouzder denně. Po celém světě je v současnosti 9 dceřiných společností a více jak 30 reprezentativních kanceláří.  A my jsme mezi nimi.


Egibi


CHADIM

Firma Zdeněk Chadim vznikla v roce 1991, od té doby zajišťujeme služby v oblasti zámečnické výroby, ocelových konstrukcí, svařenců, stavebních prvků a dopravy. Zaměřujeme se na zakázkové ocelové svařence, výrobu ocelových dveří a zárubní. Základním cílem je seriózní a kvalitní služba zákazníkovi.

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát pro proces svařování dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 - výroba (opravy), instalace (montáž), servis a rekonstrukce ocelových (kovových) konstrukcí dle ČSN EN 1990, ČSN EN 1090-2+A1. Samozřejmostí je i inspekční certifikát způsobilosti výrobce.


JAP FUTURE

Společnost JAP Future s.r.o.

vyrábí a dodává stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, skryté zárubně, celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz


Kooperativa VOD

OCELOVÉ ZÁRUBNĚ ZAKO

Vyrábíme ocelové zárubně mnoha typů. Patří mezi ně zárubně pro klasické zdění, pro přesné zdění, pro sádrokartonzárubně pro přímou betonáž. Dále nabízíme nerezové zárubně a zárubně pro komlpetní požární uzávěry.


Masonite

Počátky výroby dřevěných výrobků sahají do počátku 20. století. Od roku 1957 byl v Jihlavě vytvořen podnik Jihlavské dřevařské závody, kam se soustředila podstatná část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu. Do dalšího vývoje celých dřevařských závodů významně zasáhla v roce 1994 privatizace podniku, která změnila firmu na akciovou společnost Jihlavské dřevařské závody a z ní byly následně v roce 1997 vytvořeny společnosti Kronospan, Kronodoor a Kronomech. MASONITE CZ je plnohodnotným následovníkem ve výrobě určených široké klientele z celého světa. Během posledních let došlo k podstatnému zvýšení kvality a rozšíření tradičního a uceleného sortimentu dveří, který nabývá rok od roku větší popularity.


Montkov

Firma MONTKOV se od svého založení v roce 1991 zabývá především zámečnickou kovovýrobou. Hlavní výrobní činností firmy je výroba kompletního uceleného sortimentu ocelových zárubní, které jsou určeny pro zabudování do cihelného zdiva, porobetonových tvárnic, sádrokartonových příček, monolitických nebo ocelových konstrukcí. V nabídce jsou též speciální ocelové zárubně pro požární uzávěry, ocelové zárubně pro bezpečnostní dveře, zárubně se světlíky, ocelové zárubně pro dodatečné osazování otvorů atd.

S výrobou ocelových zárubní je úzce spojena výroba kovových dveří. V sortimentní nabídce má firma kovové dveře pro vnitřní použití v provedení s polodrážkou i bez polodrážky, kovové dveře pro vnější použití s deklarovanými tepelně-izolačními parametry, bezpečnostní dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou BT3 a další modifikované dveře zejména pro průmyslové účely, jako např. kyvné kovové dveře (lítačky) nebo dveře posuvné. Kovové dveře jsou vyráběny v plném provedení nebo s různými prosklenými výplněmi.


Scrigno

Posuvné a křídlové dveře pro každou dispozici

Již více než 28 let patří společnost Scrigno ke špičkovým výrobcům a prodejcům pouzder pro posuvné skryté dveře a okna. Široká nabídka výrobků Scrigno umožňuje najít řešení vhodné pro jakoukoli úsporu prostoru. Od pouzder pro okna a dveře, bezobložkové posuvné, ale i otočné dveře a příslušenství. Scrigno nabízí výrobky a služby nezbytné pro návrh i realizaci. Precizní zpracování, kvalitní materiály.


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.