Terasy & ploty Woodplastic

Terasy WoodPlastic® jsou vyráběny z materiálu WPC neboli wood-plastic composite, směsi dřeva a kvalitního, zcela bezpečného polymeru HDPE. Optimální poměr obou složek dodává materiálu unikátní vlastnosti, zejména vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Zejména v porovnání se dřevem přináší WPC mnoho výhod.

Výjimečná kvalita – extra dlouhá záruka

Díky vyspělé technologii licencované společností Strandex, prvotřídní výrobky vydrží téměř bez údržby dlouhé roky, aniž by změnily svůj vzhled. Dlouholetá životnost je prokázaná roky používání a průmyslovými testy. Výrobce na svoje produkty dává záruku v trvání 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

Snadná údržba teras šetří váš čas i peníze

Plná WoodPlastic® terasová a plotová prkna není třeba natírat, mořit ani jinak impregnovat. Bez jakékoli další povrchové úpravy zůstávají stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Jediná údržba spočívá v umývání běžných nečistot, a to proudem vody či standardními čisticími prostředky.

Terasy WoodPlastic® jsou bezpečné pro Vás i Vaše děti

Povrch prken je upraven tak, aby byl neklouzal ani za mokra. Starosti nemusíte mít ani z třísek – na terasách z kompozitních materiálů se díky unikátní technologii výroby třísky netvoří. Tuto vlastnost ocení nejen rodiny s malými dětmi. Oproti tomu u dřevěných teras hrozí riziko třísek vždy. Skryté kotvení navíc zajišťuje hladký povrch bez nebezpečí poranění od vrutů, které se jinak při montáži teras běžně používají.

Terasy i ploty WoodPlastic® v mnoha designech i barevnostech

Z nabídky si vybere opravdu každý. Vaše terasa či plot WoodPlastic® udrží svůj krásný vzhled dlouhé roky. Na pohled i na dotek věrně připomínají přírodní materiály, dlouhodobě si udržují stejně krásný vzhled a barevnost (odolnost vůči UV záření).

Galerie

ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou 483 312 518 info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.