Hydroizolace

SORTIMENT > Hydroizolace

Bauder

Výrobce střešních krytin a hydroizolačních pásů.

Je tomu více jak 160 let, kdy v našem podniku vznikly první produkty určené pro střechy. Dnes je společnost Bauder synonymem výroby  hodnotných a bezpečných střech s dlouhou životností, ekonomicky výhodných a šetrných k životnímu prostředí, s vizí podávat ve všech oblastech špičkové výkony. Jako podnik vedený svými vlastníky, nejsme nuceni krátkodobě maximalizovat zisk, ale stále naší společnost dlouhodobě rozvíjíme . Blízkost k našim zákazníkům a spolupracovníkům, nás charakterizuje a je zásadní pro náš dlouhodobý úspěch.


Dehtochema

Tradiční výrobce a dodavatel asfaltových střešních šindelů a asfaltových hydroizolačních pásů.


BMI icopal vedag

Značka VEDAG® reprezentuje široký sortiment SBS modifikovaných asfaltových pásů nejvyšší i střední kvality, standardních pásů, asfaltových penetrací, produktů na ochranu staveb a mnoho dalších speciálních produktů na bázi asfaltu.

VEDAG® disponuje velkým potenciálem v oblasti vývoje speciálních produktů a systémů pro všechny druhy hydroizolací. Především se zaměřuje ve vývoji na snadné zpracování materiálu a hygienu práce.

Strategické zaměření

I v budoucnu se značka VEDAG® bude koncentrovat především na rozšíření podílu prodeje značkových výrobků a kompletních hydroizolačních systémových řešení VEDAG®
Společnost se prioritně cíleně orientuje na další segmenty trhu hydroizolací, jakým jsou např. vegetační střechy, šikmé střechy, průmyslové střechy či pojízdné střechy určené k parkování.


Parabit KVK

KVK PARABIT, a. s. je součástí společnosti KVK Holding a. s. a je největším výrobcem asfaltových pásů v ČR a významným dodavatelem hydroizolací na slovenský, maďarský, německý a polský trh. Široký sortiment asfaltových pásů KVK PARABIT doplňuje portfolio dalších stavebních výrobků suchých asfaltových směsí, pěnového polystyrénu a dalších výrobků, které se vyrabějí ve skupině KVK.​


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář