Venkovní úpravy a zahrada

SORTIMENT > Venkovní úpravy a zahrada

Končák

Betonové výrobky Končák, jako ryze česká firma, působí na našem trhu již od roku 1994. V únoru 2008 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Původní program byl postaven na výrobě, dodání a pokládce zámkové dlažby. Tento projet, kterým firma zahajovala svou činnost, se průběhu vývoje stal okrajovým. 

Již necelá dvě desetiletí se společnost zabývá výrobou a prodejem přírodních a barvených betonových prvků určených pro stavebnictví. V posledních deseti letech je výrobní program zaměřen zejména na plotové stříšky a sloupové hlavice z pohledového, nebo-li vibrovaného betonu. 

V roce 2011 byla zakoupena technologie na výrobu betonových bez základových oplocení, která Vám představujeme jako novinku v našem programu pro rok 2012. 

Cílem společnosti je především zdokonalovat kvalitu všech dodávaných výrobků a poskytovaných služeb s důrazem na osobní přístup a profesionální jednání. 


Dorken

Kdo staví na našich výrobcích, má z nich dlouhodobě větší užitek.

Náš slogan „DELTA chrání hodnoty. Šetří energii. Zvyšuje komfort.“ můžete vzít doslova. Naše systémová řešení od střechy až po sklep dosáhla přesvědčivých výsledků – po celém světě. Vychází z vysoké kvality výrobků „made in Germany“, z našich v praxi ověřených řešeních, z kombinovatelných výrobků s přesně padnoucími doplňky i z nabízeného výborného servisu.

Made in Germany – pro nás víc, než jen nápis.

Profitujte i vy z extrémní spolehlivosti a dlouhé fukčnosti našich neustále inovovaných a výkonných výrobků s prověřenou kvalitou Dörken , jež jsou v našich laboratořích neustále prověřovány a zlepšovány. Tak se můžete spolehnout nejen na vysoce jakostní výrobky. Přes 50 let v Německu vyrábíme kvalitativně udržitelné stavební fólie pro spodní stavbu, fasády a střechy. V našich výrobních závodech v Herdecke a v Hagen-Vorhalle – v jednom z nejmodernějším zařízení na výrobu netkaných textilií  v Evropě. Ne nadarmo máme v tomto oboru pověst vedoucího postavení v Evropě nejen v obchodě, ale i technologiích.


Agro CS

Značka AGRO je dlouholetým garantem vynikající kvality a maximální funkčnosti. Hlavním cílem je nabídnout ideální volbu pro pěstitele, který dává přednost rozmanité nabídce za přijatelnou cenu a přitom se necítí být profesionálem v oboru pěstování a výživy rostlin. Jednotlivé výrobky značky AGRO jsou speciálně vyvinuté pro určité skupiny rostlin a díky tomu mají prokázaný pozitivní účinek na jejich růst. Mnohé výrobky jsou však určeny výhradně pro konkrétní rostliny a jejich doporučenou kombinací dosáhneme výborných pěstitelských výsledků i pěstitel, který nemá hluboké zkušenosti s fyziologií rostlin.


HPI

Společnost HPI-CZ patří sortimentem, poskytovanými službami i servisem k lídrům na českém trhu v oblasti dodávek stavebního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a pro zateplování budov. Vyrábí pod vlastní značkou HPI nebo Klöber, a zároveň je výhradním či významným distributorem značek jako např. Ejot, Juta, KEW, Adfors, Mateiciuc nebo Catnic.

Společnost HPI-CZ, s.r.o., Hradec Králové byla založena v červnu 1995 pod názvem MAGE – CZ. Tehdy začala na českém trhu zastupovat významnou firmu v oboru, německou MAGE GmbH. V současné době je společnost HPI-CZ součástí mezinárodní skupiny MONIER GROUP, největšího světového výrobce střešních krytin a příslušenství pro střešní krytiny.


Egibi


Gunnex

Historie

Společnost Gunnex vznikla v roce 2000 jako výhradní dovozce značky Gunnebo na českém trhu. Od té doby zaznamenala dynamický rozvoj, jak v oblasti šířky prodejního sortimentu, tak i rozšíření svého působení do zahraničí. V roce 2014 se stala výrobně-obchodně společností, na Slovensku vyrábí profily pro omítky a zateplování. V současné době je Gunnex s.r.o. součástí skupiny GX group a.s., která má své dceřiné společnosti na Slovensku, v Polsku i v Rumunsku.

Profil společnosti

Dovozce a velkoobchodní distributor vybraných stavebních materiálů a doplňků, zastupující přední evropské výrobce. Naší prioritou je kvalitní servis a konkurenční cenová nabídka. Společnost se zaměřuje výhradně na spolupráci s obchodními firmami.

Servis zákazníkům

 • Jedním ze základních pilířů naší obchodní nabídky je servis, který výrobky doprovází:
 • Dodávky do 24h pro zboží skladem
 • Dodávky zboží na speciální poptávky i mimo základní prodejní program
 • Dodávky zboží “private label”
 • Technická a konzultační podpora, možnost např. tahových zkoušek na stavbě atd.
 • Technické výpočty
 • Podpora a poradenství pomocí  rozvinuté sítě regionálních obchodně-technických poradců
 • Zákaznický servis zajišťující plnou informovanost o stavu objednávek a termínů dodávek
 • Marketingová podpora prodeje
 • Školení a prezentace pro zákazníky i jejich klienty

Gutta

GUTTA ČR - Praha spol. s r.o. je dceřinou společností koncernu GUTTA HOLDING, který je tradičním dodavatelem střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu.


Itadeco

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění. Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice.

Tato společnost z italské Padovy vyrábí především terče a výškově stavitelné terasové podložky (PEDESTAL), výrobky pro kanalizaci a drenáž (MONDIAL) a doplňky pro hydroizolační systémy (ETERNO). Nástupem roku 2016 společnost ETERNO IVICA investovala do svého rozvoje a rozšířila své aktivity o výrobu produktů z oblasti akustiky. Součástí této divize je i řada výrobků PHONOLOOK, která se na náš trh dostává v roce 2018 a tím okruh svých aktivit rozšiřuje i naše společnost ITADECO s.r.o..

PEDESTAL
Podlahové systémy pro stavbu venkovních teras. Můžete si vybrat mezi terči s pevnou výškou nebo výškově nastavitelné podložky pod WPC podlahy, dlažbu či podlahy z tropického dřeva či jiných materiálů. Produkty Pedestal jsou upravitelné až do výšky 935 mm. Některé podložky (Eterno) jsou schopmy vyrovnat sklon až do 5%.

MONDIAL
Výrobky řady Mondial se vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchým sestavením. Mohou být rozděleny do dvou kategorií:

1) výrobky pro drenáž (odvodnění), kanalizaci vody - kanálové šachty, mřížky a poklopy, podlahové sifonové vpusti, žlaby s mřížkami

2) různé výrobky pro stavebnictví - spárovací křížky pro obklady a dlažbu.

ETERNO
Doplňky pro hydroizolační systémy a prvky pro zakončení střech a teras - kompatibilní výrobky s nepropustnými membránami na základě PVC, TPE a TPO: střešní vpusti, odvětrávací komínky, střešní prostupy, tvarovky rohů. Základní materiály použité pro jejich realizaci mají vysokou kvalitu, která dovoluje jejich použití v jakýchkoliv klimatických podmínkách (flexibilnost do - 40 °C). Tyto charakteristiky, spolu s jednoduchým sestavením a vysokým standardem kvality, určují vysokou hodnotu výrobků.


LANIT PLAST

Společnost LANIT PLAST s.r.o. je jedním z největších dodavatelů prosvětlovacích desek v České republice.
V naší nabídce naleznete komůrkový i plný polykarbonát, trapézový a vlnitý polykarbonát, sklolaminátové desky a role.
V našem DIY programu naleznete vchodové stříšky, zahradní skleníky, domky, pergoly a mnoho dalších produktů pro Váš dům i Vaši zahradu.


LIAS Vintířov

Co je keramické kamenivo Liapor

Klíčovým materiálem výroby je lehké keramické kamenivo Liapor. Nahrazujeme jím běžné kamenivo v celém našem sortimentu.

Kamenivo Liapor vyrábíme výpalem a expandací třetihorních jílů v rotačních pecích. Vznikají tak keramické perly Liapor, u nás také známé pod obecným názvem keramzit.

Klíčové přednosti kameniva Liapor

Kamenivo Liapor se vyznačuje mnoha vlastnostmi čistých keramických materiálů. Obsahuje minerály jako illit, kaolinit nebo křemík, úlomky slíd a také fosilní zbytky. Tyto zbytky spolu s některými minerály působí při expandaci během výroby.

Liapor vyniká

 •  nízkou objemovou hmotností,
 •  vysokou pevností,
 •  výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi,
 •  objemovou stálostí,
 •  trvanlivostí,
 •  odolností vůči žáru, mrazu, povětrnostním podmínkám i chemikáliím
 •  a vysokými hodnotami akustického útlumu.

Likov

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. 

Společnost LIKOV byla založena v roce 1994 jako česká rodinná společnost bez zahraničního kapitálu. Naší hlavní činností je výroba stavebních profilů pro sádrokartonové konstrukce, omítky a tepelnou ochranu budov ETICS. Profily vyrábíme tvářením hliníkového nebo ocelového plechu a extruzí plastů. Součástí některých výrobků je i sklovláknitá tkanina, ta je na profily lepena nebo navařována. Dlouhodobě mají naše výrobky vysokou kvalitu a to díky neustálému zdokonalování a modernizaci výrobní technologie, používání kvalitních materiálů a zavedeným postupům řízení kvality. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2016. Naše výrobky jsou také certifikované do mnoha systémů pro zateplení budov.

Sortiment stavebních profilů doplňujeme o další zboží, jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky, střešní fólie a mnoho dalšího příslušenství. Naším cílem je nabídnout zákazníkům kompletní sortiment v dané oblasti. Společně se samotnými produkty zajišťujeme odběratelům i širokou škálu služeb. Našim partnerům poskytujeme školení správného použití produktů a tým našich obchodních zástupců nabízí poradenskou podporu po telefonu i osobně na místě stavby. V rámci ČR dodáváme zboží až na místo určení do 24 hodin od objednání. Maximální flexibilitu výroby a rychlé dodání zboží garantujeme i zahraničním zákazníkům.

Kvalitní produkty a služby zajistily naší společnosti dlouhodobý růst a umožnily nám začlenit se mezi nejvýznamnější evropské výrobce a velkoobchodní prodejce. Vyvážíme do většiny evropských zemí. 

Na Slovensku obchodujeme prostřednictvím naší dceřiné společnosti LIKOV SK s.r.o.

Pro nadcházející období je naším cílem rozšíření výrobních kapacit a to jak v objemu vyráběného zboží, tak v šíři sortimentu výrobků. Budeme usilovat o získání významnějšího podílu na českém trhu a pokračovat v expanzi na trh evropský. Významnou prioritou pro nás je udržení technické úrovně a vysoké kvality našich výrobků. 


Pilecký

PILECKÝ s. r. o., Váš dodavatel plotových systémů, je na trhu již od roku 1994, kdy začínal s tradiční nabídkou drátěného oplocení, která byla postupem času rozšiřována až po dnešní moderně řízenou společnost s ucelenou nabídkou klasických i vysoce uživatelsky orientovaných typů plotů.

PLOTY A OPLOCENÍ NEJEN PRO VAŠI ZAHRADU

Šíře našeho sortimentu zahrnuje klasické čtyřhranné pletivoIDEAL®, dekorační pletivo DEKORAN®, lesnické pletivo, sloupky IDEAL®, brány a branky IDEAL® a betonové oplocení PILEG®. Jsme výhradními dovozci průmyslových plotů, chovatelských pletiv, kovaných plotů, garážových vrat (výklopná, dvoukřídlá, sekční, rolovací) a bran všech typů.
Plotové systémy dodávané naší společností, podložené naším poradenstvím a zkušenostmi, jsou pro Vás ideálním řešením, jak kvalitně a rychle zajistit ohraničení soukromých pozemků, provozoven, hal, různých průmyslových ploch, zahrad a sadů, stavenišť a mnohých dalších objektů.


VASPO

Hlavným produktom je výroba dokonalej imitácií prírodného kameňa najvyššej kvalite na trhu. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu. Výrobný proces je časovo i pracovne pomerne náročný, ale len vďaka tomu sa dosahuje vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Výsledný farebný efekt na povrchu je rovnaký po celom priereze, čo garantuje takmer neobmedzenú farbostálosť, životnosť a to spolu so zobrazením i najjemnejších kapilár dokumentuje jedinečnosť použitej technológie.

Krédom a motiváciou spoločnosti VASPO je prinášať zákazníkom cenovo prijateľnú a technicky dokonalejšiu náhradu prírodného kameňa, ktorý svojím výzorom pripomína odveké spojenie človeka s prírodou.


ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.