Vodoinstalace, kanalizace a drenáže

SORTIMENT > Vodoinstalace, kanalizace a drenáže

Aco

ACO je světovým lídrem v oblasti odvodňovacích systémů.

Systémový řetěz ACO nabízí řešení pro odvodnění zítřka. Stále více extrémních povětrnostních jevů vyžaduje stále složitější koncepce odvodnění. ACO vytváří chytrá systémová řešení, která fungují oběma způsoby: ochrana lidí před vodou - a naopak. Každý produkt má v systémovém řetězci ACO svoje místo, s cílem jeho co nejekologičtějšího a ekonomického využití. Společnost ACO podporuje celosvětový systémový řetězec a díky špičkovým odvodňovacím systémům vytváří dlouhodobá a bezpečná řešení pro dopravní infrastrukturu i pro oblast pozemního stavitelství.

Výrobní sortiment společnosti ACO je rozdělen na tři oblasti: Venkovní odvodnění, odvodnění budov a sektor rezidenční výstavby. V každém případě se jedná o aplikační oblasti, které vyžadují nejvyšší kvalitu výrobků - od použitých materiálů až po jejich zpracování a údržbu. Díky vysokým standardům kvality rodinné společnosti, nabízí ACO všem uživatelům maximální bezpečnost a dlouholetou spolehlivost.


MEA

Spojením firem MEA Česká republika s.r.o. a RONN Drain Complet s.r.o.

vznikl na českém a slovenském stavebním trhu nový subjekt, který navazuje na to nejlepší z obou partnerů. Mezinárodní společnost MEA se silným výrobním zázemím a úspěšná obchodní společnost RONN spojily své aktivity, aby navzájem využily svého potenciálu a posílily a upevnily pozici na stavebním trhu s odvodňovacími systémy, která firmě MEA náleží. Strategií divize MEA Water Management je realizovat projekty od zachytávání dešťových vod po předčištění a vracení zpět přirozenou cestou do přírody. Zkušenosti, kvalita a projekční zázemí umožňuje realizovat náročné projekty v Evropě i ve světě.

Výrobní zázemí

Společnost MEA existuje již od roku 1886 a je čistě rodinnou firmou. S obratem 120 mil EUR a pobočkami v 11 zemích s celkovým počtem 700 zaměstnanců, se řadí mezi významné partnery s odvodněním a konstrukcemi. MEA má své hlavní výrobní závody ve Francii v St. Dié, kde se vyrábí kompozitní žlaby z SMC materiálu a v České Republice v Plzni, kde v roce 2014 zahájila také výrobu polymerbetonových žlabů. Výroba v České Republice umožňuje rychle a efektivně reagovat na veškeré požadavky při realizaci i náročných projektů.

Obchodní oddělení

O hladký průběh zakázek se stará obchodní a technický tým obchodní společnosti MEA Water Management. V regionálních kancelářích jsou k dispozici technicko-obchodní poradci, kteří navrhnou vhodné řešení přímo na stavbě, při osobních konzultacích v projekční kanceláři nebo s investorem na základě jeho uživatelských představ. Pro konkrétní informace stačí zavolat na jednotné telefonní číslo 841 111 128.

Projekční servis

Efektivní spojení obchodního týmu s vlastním projekčním zázemím umožňuje navrhovat správné a vhodné řešení rychle a se zárukou.
Díky výpočetním programům lze navrhnout optimální systém odvodnění, vsaků, retencí nebo odvodnění mostů pro velké množství zcela rozdílných případů. Kvalita zpracování a záruka spolehlivosti, od projektu až po dodání materiálu či konečná realizace, to je hlavní přednost komplexního servisu MEA Water Management.


Midas

Firma Midas International spol. s r.o. byla založena v roce 1993 se sídlem v Praze. Firma úspěšně působila jako výrobce a prodejce vnitřních odpadních systému z PVC v Česku i na Slovensku. V roce 2000 firma přesídlila do Semanína u České Třebové, kde si upevnila pozici na trhu a dále úspěšně působí jako výrobce a prodejce odpadních a kanalizačních systémů z PVC a PP. Společnost úspěšně exportuje i do dalších zemí EU.

Společnost Midas International spol.s r.o. si po celou dobu své existence udržuje status malé společnosti s počtem do 25 kmenových zaměstnanců.

Předmětem činnosti naší společnosti je výroba a prodej plastový výrobků pro odpady, kanalizace a dále pro kooperace.

Společnost provozuje velkoobchod a maloobchod s odpadními, kanalizačními a drenážními systémy s širokou zákaznickou klientelou.


Rubidea

RUBIDEA CZ s.r.o. působí na trhu od roku 1999 jako obchodní firma s působností po celé ČR. Zastupuje řadu předních výrobců v oblasti armatur a kompletních systémů pro vytápění, rozvody vody a plynu. U prodávaných výrobků klade důraz na kvalitu, šíři sortimentu, dostupnost technické dokumentace.

Náš sortiment obsahuje dva ceníky – hlavní ceník s nejširším sortimentem od tuzemských a evropských výrobců ( TIEMME, FRABO, UNIDELTA, CALEFFI, FLEXIRA apod..) a ceník naší vlastní řady výrobků H-LINE, což je ekonomická varianta výrobků vyráběných pod naší značkou v Evropě a v Číně, prověřená více jak 15-ti letou tradicí.

Velké skladové zásoby veškerého zboží a rychlost dodání zákazníkovi je velkou devízou firmy, umožňující zákazníkům nabízet široký sortiment bez potřeby vlastních skladových zásob. Každoročně doplňujeme a rozšiřujeme sortiment nejen o novinky výrobců, ale i dle požadavků zákazníků a legislativních změn.

Distribuce veškerého zboží na základě objednávek zákazníků probíhá každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin. Zboží je baleno vždy v kartonech o maximální hmotnosti 30 kg.

 • Dodáváme především armatury a kompletní systémy rozvodů topení, podlahového vytápění, vody a plynu dle platného katalogu.
 • Objednávky obdržené do 14.00 hodin expedujeme zpravidla ještě týž den.
 • Standardní doručení zboží bývá ve většině případů následující pracovní den
 • U objednávek nad 4 000 Kč bez DPH je doprava ZDARMA, jinak účtujeme dopravné 120 Kč bez DPH
 • Přepravu zajišťují společnosti PPL a DPD (možnost sledování zásilek).

STELLA METALLI s.r.o.

OFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR KJG pro VELKOOBCHOD v ČR. 

Široký sortiment barev, rozměrů a povrchů, výrobků firmy ENKE, spojovacího materiálu, nářadí a dalšího příslušenství pro klempíře a pokrývače.    

SKLADEM OKAPOVÝ SYSTÉM KJG: 

 • barvený POZINK KJG  
 • barvený HLINÍK KJG
 • POZINK, TITANZINEK, MĚĎ, NEREZ ...
 • HUTNÍ MATERIÁL: svitky a tabule    
 • HRANATÝ OKAPOVÝ SYSTÉM
 • NÁSTŘEŠNÍ ŽLABY

ASTRA spol. s r.o. Nádražní 25, 466 01 Jablonec nad Nisou
483 312 518
info@stavebniny-astra.cz

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.